[vc_row css=”.vc_custom_1556619232678{margin-top: 30px !important;margin-right: 30px !important;margin-bottom: 30px !important;margin-left: 30px !important;border-top-width: 5px !important;border-right-width: 5px !important;border-bottom-width: 5px !important;border-left-width: 5px !important;padding-top: 3px !important;padding-right: 3px !important;padding-bottom: 3px !important;padding-left: 3px !important;border-left-color: #dd9933 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #dd9933 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #dd9933 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #dd9933 !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 5px !important;}”][vc_column][vc_column_text]نمی دونم چرا هر وقت برنامه ریزی می کنم ، خراب میشه ؟

نمی تونم از زمان های مطالعه ام بیشترین استفاده رو بکنم ؟

چرا توی برنامه ریزی ام نمی تونم تعادل بین زمان های مطالعه و استراحت برقرار کنم ؟

اصلا بهترین مدل برنامه ریزی چگونه  باید باشد ؟

بسیاری از ما دانش آموزان و… در طول زندگی خود لحظاتی ، ساعت هایی یا حتی سال هایی با این جملات دست به گریبان بوده ایم و افــراد بسیاری نیز هم اکنون درگـیــر همین مشکلات هستند . بی انگیزگی ، بی حوصلگی ، خسته شدن از درس خواندن و عدم وجود پشتکار از مهم ترین مشکلات دانش آموزان ما در دنیای کنونی است.

نوشتن چیزهایی روی یک کاغذ کوچک،چندان ارزشمند به نظر نمی آید، اما ثبت پیشرفت و گام های اشتباه یکی از دلایل موفقیت است . این کار شما را مجبور می کند که به تصمیمات خود توجه کنید کاری که انجام دادنش آسان است انجام ندادنش هم آسان است . جذابیت در پیچیدگی وظیفه نیست جذابیت در انجام کارهای آسانی است که مکرر و به مدت کافی تکرار می شوند تا نتایجی فوق العاده به بار آورند (اثر مرکب).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]